Neem contact op met SMT Nederland

Wat kunnen we voor u doen?

medewerker smt bij bus

Heeft u nog vragen? Wij helpen u graag. Liever één van onze vestigingen bezoeken? U bent van harte welkom!

Onze accountmanagers

SMT Rental

Guido Schregardus
T: +31 (0)6 3023 1675
guido.schregardus@smt.network

Volvo CE

VCE01 Peter Cnossen
T: +31 (0)6 2238 4656
peter.cnossen@smt.network
VCE02 Luuk Nicolai
T: +31 (0)6 2255 4595
luuk.nicolai@smt.network
VCE03 Mathijs Elsinga
T: +31 (0)6 1278 6679
mathijs.elsinga@smt.network
VCE04 Johan Hof
T: +31 (0)6 8288 1616
johan.hof@smt.network
VCE05 Bart Calis
T: +31 (0)6 1243 9981
bart.calis@smt.network
VCE06 Rene van Dam
T: +31 (0)6 5186 0380
rene.van.dam@smt.network
VCE07 Dirk van Strien
T: +31 (0)6 8279 9759
dirk.van.strien@smt.network
VCE08 Kees Vink
T: +31 (0)6 5324 0527
kees.vink@smt.network
Key accounts VCE Ger Kleine
T: +31 (0)6 5143 1941
ger.kleine@smt.network
VCE09  Duco Pater
T: +31 (0)6 2255 4597
duco.pater@smt.network
VCE10 Piet Braam
T: +31 (0)6 2255 4601
piet.braam@smt.network

Sennebogen

Sennebogen Eric Bossinade
T: +31 (0)6 5334 2243
eric.bossinade@smt.network
Sennebogen Jeroen van der Horst
T: +31 (0)6 2238 4664
jeroen.van.der.horst@smt.network

 

Vul onderstaand formulier in. Dan neemt SMT Nederland binnen 24 uur contact met u op.

  • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.

SMT Nederland doet haar uiterste best om haar afspraken na te komen. Want uw ervaring staat voorop – van aankoop tot verkoop of inruil! Dus, als we onverhoopt niet aan al uw verwachtingen hebben kunnen voldoen, laat het ons dan weten! Dan nemen wij snel contact met u op.

Wij stellen uw feedback op prijs en we laten regelmatig onderzoek uitvoeren door onafhankelijke onderzoeksbureaus om te weten te komen hoe u denkt over ons en onze service.